25 Kwiecień 2024, 01:58:57

Autor Wątek: Propozycja wspólnego radia z cała załogą forum 4stream  (Przeczytany 4396 razy)

RadioTCM

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Status GG
    • Radio TCM - W trakcie budowy
Propozycja wspólnego radia z cała załogą forum 4stream
« dnia: 09 Lipiec 2012, 19:49:37 »
Witam mam propozycje wspólnego radia internetowego w którym wezmą udział użytkownicy z forum 4stream.pl
Prosimy się zgłaszać pod tym postem do współpracy i zjednoczenia sie i wypromowania was samych, forum i hostingu 4Stream.pl. Potrzebujemy takich osób na stanowiska: Administracja kanałów radia np. Rap, Polskie Przeboje, Grafika, Programisty HTML/CSS, Prezenterów min. 17lat, Sponsora, Do Marketingu.
Wiec zróbmy coś razem i wybijmy się ponad skale kraju i użytkownicy poznają nasza ofertę serwerów shoutcast. Wszystko będzie na pozytywnej stronie wybijemy się wypromujemy hosting 4stream.pl.
Prosze o poważne podejście do mojego projektu.W następnych postach dodam wymagania następujących stanowisk
                                Pomysłodawca: Konrad Orlinski "Administrator portalu 4stream.pl"

Prosze o opinie projektu i zgłaszanie sie.
Moje GG: 43175054. Jesli już piszecie to piszcie na poczatek rozmowy: Pomysł forum 4Stream
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2012, 20:11:53 wysłana przez RadioTCM »
Radio TCM - Twoje Centrum Muzyki
http://radiotcm.pl
Forum w budowie...
http://radiotcm.pl/forum/

djpolekos

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 50
    • Radio Party-Fm
Odp: Propozycja wspólnego radia z cała załogą forum 4stream
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2012, 14:40:09 »
Wątpię, że miało by to się udać no ale jak coś będzie potrzeba to odezwijcie się. Na pewno coś pomogę. Mam swoją stację. Mogę jedynie coś pomóc.
Dj Polekos

elektronik

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Status GG
Odp: Propozycja wspólnego radia z cała załogą forum 4stream
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrzesień 2012, 20:28:43 »
 Pomysł jest super mi się podoba można było by nadać własną audycje , tylko trzeba to radio utworzyć . Utworzyć grafik nadawania żeby nie było bałaganu przy nadawaniu .cdn.