23 Kwiecień 2024, 10:51:21

Autor Wątek: Xstacje.pl - Portal radiowy  (Przeczytany 3219 razy)

matt94

  • Grafik
  • Radiowiec
  • *****
  • Wiadomości: 50
    • Status GG
    • www.WebGrafa.pl
Xstacje.pl - Portal radiowy
« dnia: 04 Grudzień 2012, 17:35:23 »
Witam !!

W niedługim okresie czasu powstanie portal radiowy.





Strona portalu: Xstacje.pl


Zapraszam do współpracy:

GG: 43542932
Email: mateusz.c76@interia.pl

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Xstacje.pl - Portal radiowy
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudzień 2012, 18:10:23 »
Nie uważasz, że taka reklama jaką tu zamieściłeś jest trochę nieprofesjonalna?

Nie skasuję tego posta, bo to dział 'wszyscy o wszystkim'. Zresztą zależy nam na promowaniu technologii stacji sieciowych, ale pamiętaj, że na zdobycie użytkowników trzeba zasłużyć. Na przykład serwując im autorską i ciekawą treść. Ale nie mi to oceniać, ponieważ Twoje przedsięwzięcie jest dopiero w fazie tworzenia.

Łukasz

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 39
Odp: Xstacje.pl - Portal radiowy
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2012, 19:48:03 »
Cześć!

Pierwsze co uderzyło mnie na wstępie, to Twoja polszczyzna. Jak widzę reklamę strony, w której przed znakami interpunkcyjnymi ktoś stawia spacje, a same znaki pisze podwójnie to ochota wejścia na tę stronę spada o 99%. Świadczy to o kompletnym braku profesjonalizmu i dziecinnej zabawie, a nie poważnej stronie. Bo co może mi zaoferować osoba, która nawet pisać poprawnie nie potrafi? Chcąc osiągnąć coś w sieci musisz dbać o wizerunek zarówno swój, jak i portalu, który reprezentujesz.

Po drugie: reklamowanie produktu, który jeszcze nie istnieje nie ma sensu. Rzucasz hasło: 'XStacje'. Użytkownik widzi to, może potencjalnie zainteresować się nowym portalem radiowym, odwiedza stronę a tam zonk, w budowie. No to co, hasło 'XStacje' automatycznie ląduje mu w podświadomości w dziale 'Nic ciekawego'. Gdy Ty wypuścisz portal na światło dzienne dany użytkownik nie będzie już tak zainteresowany jak na początku. Zapamiętaj, najpierw trzeba mieć produkt, a dopiero potem go reklamować.

Powodzenia!
mmx.

edjsquad

  • Radiowiec
  • **
  • Wiadomości: 43
Odp: Xstacje.pl - Portal radiowy
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2012, 22:28:48 »
Tego Portalu nadal nie ma :P