16 Kwiecień 2024, 17:43:30

Autor Wątek: Radio Szanty Grotta  (Przeczytany 3820 razy)

Grott

  • Webmaster
  • Radiowiec
  • *****
  • Wiadomości: 43
    • Status GG
    • Mazury Woda Wiatr Zagle Szanty
Radio Szanty Grotta
« dnia: 17 Kwiecień 2013, 15:07:17 »
Witam Wszystkich, ktorzy tu zajrza! Pare dni temu przenioslem swoje radyjko z serwera FREECAST, ktory nie spelnil moich oczekiwan, na serwerek 4stream. W tej chwili testuje to nowe i jak narazie chodzi calkiem niezle. Moje radyjko jest przeznaczone dla waskiego grona odbiorcow, jako ze i tresci w nim przekazywane sa nietypowe. Sam jestem milosnikiem zeglowania i piosenek zeglarskich (szant), radyjko jest przeznaczone dla wszystkich, ktorych zainteresowania sa podobne. Zdaje sobie sprawe z tego, iz za wiele takich nie ma. Bardzo prosze o opinie, oceny oraz sugestie z tym zwiazane. Dziekuje!

« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2013, 15:15:21 wysłana przez Grott »
navigare necesse est...
http://mwwzs.mazury.pl

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Radio Szanty Grotta
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpień 2013, 09:39:32 »
Sam pomysł radia z szantami bardzo mi się podoba. Myślę, że trafiłeś w niszę, którą dobrze wypełniasz pod względem programowym.

Do sukcesu jednak daleka droga, o ile chcesz osiągnąć ze swoją stacją coś większego. Zacząłbym od wymiany strony, aktualna nie jest zbyt czytelna, a pamiętaj, że to poniekąd jest Twoja wizytówka.

Warto też zastanowić się nad bardziej przystępnym adresem strony, który jest obecnie bardzo skomplikowany i ciężko wpada w ucho.

Niemniej jednak idziesz w dobrym kierunku. Powodzenia!

Grott

  • Webmaster
  • Radiowiec
  • *****
  • Wiadomości: 43
    • Status GG
    • Mazury Woda Wiatr Zagle Szanty
Odp: Radio Szanty Grotta
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sierpień 2013, 10:01:39 »
Dziekuję Ci Karol za recenzję. Moim zamierzeniem jest po:
1. Strona radia jest tylko podstroną mojej strony głównej
2. Stronę radyjka chciałem zmieścić na jednym ekranie, bez przewijania w poziomie czy w pionie
3. Wybrałem typową rozdzielczość ekranu 1024 x 768
4. Wszystkie inne elementy strony są w wyskakujących okienkach
Oczywiście Twoje uwagi wezmę pod uwagę. Dziekuję!
navigare necesse est...
http://mwwzs.mazury.pl