14 Lipiec 2024, 15:21:46

Autor Wątek: AKTYWACJA  (Przeczytany 5486 razy)

AKTYWACJA

  • Gość
AKTYWACJA
« dnia: 10 Maj 2013, 20:30:18 »
Witam zarejestrowałem wczoraj konto - opłaciłem 1zł netto drogą sms - podałem prawidłowy adres email. Konto nie zostało zaktywowane na email nie dotarła żadna wiadomość. Ponieważ zależało mi na szybkiej aktywacji tego konta załozyłem kolejne na inny adres email - sytuacja się powtórzyła pieniądze zapłacone rejestracji brak. Czy mam rozumieć że to tylko wyłudzanie pieniędzy od naiwnych userów ? Napisałem reklamacje dotyczą sytuacji - ta sama sytuacja brak odpowiedzi.....

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: AKTYWACJA
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maj 2013, 21:59:04 »
Po pierwsze, to wydaje mi się, że "AKTYWACJA" nie do końca jest poprawnym nickiem. Zacznij podpisywać się normalnie, albo następne posty będą usuwane.

Po drugie odpowiedź na Twój problem została do Ciebie wysłana włącznie z kilkoma linkami aktywacyjnymi, ale nie dotarła z bardzo prostej przyczyny... Twój dostawca odfiltrował nasze mejle, bo stwierdził, że nie jesteśmy wiarygodnym hostem.

Widzieliśmy to w naszych logach bardzo dokładnie i czekaliśmy na Twój kontakt, ponieważ my sami nie mogliśmy go nawiązać, z powyższej przyczyny.

Możesz mieć pretensje jedynie do swojego operatora poczty i przy okazji wymienić go na bardziej stabilnego, który nie odfiltrowuje Bogu ducha winnych serwerów.

Twoje serwery oczywiście nie przepadną, a nadmiar możemy wymienić na usługę premium, z tymże musisz się z nami skontaktować. Najlepiej z pomocą naszego czatu dostępnego na stronie głównej, lub mejla z normalnych serwerów (wp, onet, gmail)
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2013, 22:01:44 wysłana przez Karol »