26 Kwiecień 2024, 00:40:06

Autor Wątek: del  (Przeczytany 4044 razy)

krzos

  • Gość
del
« dnia: 21 Sierpień 2013, 21:43:46 »
del
« Ostatnia zmiana: 29 Październik 2018, 19:56:09 wysłana przez del »

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: REnigma.pl - Napędzamy muzycznie!
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sierpień 2013, 22:17:15 »
Od strony technicznej na pewno nie dorównujecie większości stacji radiowych. Dopiero po pewnym czasie zorientowałem się, że jestem świadkiem ciągłego przełączania pomiędzy autopilotem, a prezenterem (lub innym źródłem). Przejście z faderem pomiędzy pilotem, a prezenterem - w porównaniu z poprzednimi stacjami, które oceniałem, gdzie źródło było wykopywane, a na antenę wchodziła cisza - brak porównania.

Niestety technika to nie wszystko. Poza nią, od strony merytorycznej nie prezentujecie nic wartościowego. A szkoda, bo z takim zapleczem technicznym można sporo osiągnąć.

Standardowo już: strona do kompletnej wymiany, czat znośny, ale czy potrzebny? Jest tyle innych możliwości na integrację ze słuchaczami (choćby FB). Social media dają nam tutaj ogromne możliwości. Przetrwać mogą tylko ci, co myślą innowacyjnie.

Na antenie, w prawdzie po dłuższej chwili, ale słychać jak ktoś się bawi, remixuje na żywo, nieudolnie. Powtórzenia, zmiana modulacji, nic ciekawego.

Ile już stacji upadło, które miały pozdrowienia, czat i forum? Ponadto strona jest brzydka, nie ukrywajmy. Myślę, że powinieneś dopracować stronę tak, jak zaplecze techniczne, wtedy mogę powróżyć sukces.

Tymczasem: 5/10.