19 Kwiecień 2024, 02:28:06

Autor Wątek: Radio Enka  (Przeczytany 5166 razy)

Majkelo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 24
Radio Enka
« dnia: 07 Listopad 2013, 19:33:07 »
Witam.

Jestem założycielem Radia Enka chciałbym zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy z naszym radiem.
Obecnie jesteśmy na etapie finalizowania oferty i strony internetowej.
Oficjalny start radia zostanie zaprezentowany 08.11.13 czyli jutro w piątek o godzinie 19:00 audycją na żywo. Obecnie trwa emisja testowa.
Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej stronie internetowej http://www.radioenka.tnb.pl a także na naszego radiowego facebooka http://www.facebook.pl/Radio.Enka Mamy nadzieję, że trafimy w wasze gusta.
Czekamy na obiektywną ocenę.

Majkelo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Radio Enka
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2013, 07:27:15 »
Bez problemu wchodzi sprawdziłem nie ma błędu w linku http://www.radioenka.tnb.pl ale proszę port 18408

Majkelo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Radio Enka
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2013, 21:19:06 »
Dziękuję :) . Nie ma problemu poczekam :) Planuje wprowadzic kilka rzeczy więc zachęcam do słuchania :)

Majkelo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Radio Enka
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad 2013, 19:02:55 »
Napewno postaram się. Tu na forum, przez gg czy e-maila ?

Majkelo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Radio Enka
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Listopad 2013, 19:46:07 »
Nie wiem jak do Edyty ale chętnie zwróciłbym się w celu doradztwa.

Majkelo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Radio Enka
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Listopad 2013, 14:25:20 »
Można wiedzieć kiedy pojawi się ocena ?

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Radio Enka
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Listopad 2013, 17:04:25 »
Zgodnie z życzeniem...

Wasza strona próbuje naśladować strony lokalnych stacji radiowych, ale po co? Nie jesteście stacją informacyjną tylko muzyczną.
Nie potrzebujecie pogody, kalendarza, kursów walut, tykającego zegara. Istnieje choć jedna osoba, która na to kiedyś zerknęła?

Układ strony jak i ogólnie prezentacja jest brzydka, ale to oczywiste - znam tylko jeden ładny szablon dla systemu PHP Fusion.
Istnieje tylko innych mechanizmów do tworzenia stron. Dużo ładniejszych stron. Również darmowych (Joomla na przykład).

Na górze latają pozdrowienia i piosenka, można dostać oczopląsu. Gdzieś niżej na stronie przewija się informacja "Radio nie nadaje". Chwile później już nadaje znowu. Może pora zainwestować w lepsze skrypty.

Pomysł z odtwarzaczem dla smartfonów jest godny uwagi. Może zapewnić kilku słuchaczy więcej, ale styl z jakim to prezentujecie odrzuca:
Cytuj
1 POBIERAMY APPKĘ Z TEJ STRONY
Tak ciężko napisać "aplikację"?

Części programowej radia nie oceniam, ponieważ mimo długiego oczekiwania, nie zastałem żadnego prezentera.

Majkelo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Radio Enka
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Listopad 2013, 19:50:40 »
Jest obecnie jeden program, który nadajemy na żywo. W każdy piątek od 19:00 do 20:30. I dziwne że po aż tak długim czasie oczekiwania nikogo nie udało się zastać. TheKrzos mógł i fragment usłyszał dużo wcześniej. Szkoda na ocenie programowej zależało mi najbardziej. Nie potrafię robić stron w joomla. Nie ma środków by inwestować w strony i skrypty trzeba radzić sobie inaczej. No trudno może kiedyś uda się poprosić o kolejną ocenę.