29 Kwiecień 2024, 21:50:37

Autor Wątek: RadioStacja.tk  (Przeczytany 3981 razy)

kpax

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Mój FB
RadioStacja.tk
« dnia: 15 Listopad 2013, 20:41:16 »
Zapraszamy Wszyskich i polecamy RadioStacje

www.RadioStacja.tk <--- WCHODŹCIE SŁUCHAJCIE i pozdrawiajcie

Mamy Własne Jingle Radiowe autorskie dzieki którym słuchacz wie jakiego radia słucha obecnie

« Ostatnia zmiana: 15 Listopad 2013, 20:45:28 wysłana przez kpax »

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: RadioStacja.tk
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopad 2013, 17:19:11 »
Pozwól, że poddam Twoją stację ocenie.

Na początek daję plus za dobrze dobrane kolory strony. Pasują do siebie, ale na tym koniec. Logo wygląda jakby ktoś wkleił je przy użyciu Painta i to na szybko, bo spieszył się na odpust. O ile kolorystyka loga jest w porządku, to jego innowacyjność już nie. Ot adres strony na jakimś dywanie.

Nie podoba mi się również na dole stopka. Pobieralnia.org? Jakieś studio? Czy ten szablon jest na pewno Wasz? A może tylko go nieudolnie przerobiliście? Jeśli tak - nie pochwalamy takiego zachowania. Grożą za to konsekwencje prawne z więzieniem włącznie. Warto przemyśleć takie zachowanie.

Warto zmienić firmę dostarczajacą serwery. Komunikat "Host by freeshoutcast.com" wyświetlający się gdzie to tylko możliwe nie wygląda profesjonalnie. Ponadto nie działają listy odtwarzania do ściągnięcia.

Nieoddzielone od siebie niusy zlewają się w jeden wielki bełkot - nieczytelne. Większość podstron wygląda tak, że jest tło, a tam chamsko wklejony widżet zewnętrznego panelu - to wygląda ohydnie? Nie widzicie tego?

Jeśli chodzi o muzyczną stronę - nie spotkałem żadnego prezentera, więc nie wypowiadam się o ich fachowości. Ale jedna audycja godzinna na dzień nie wróży przyszłości, a tak właśnie wygląda Wasza ramówka.

W autopilocie mieszanina polskich przebojów, techno, house i electro. Mieszanka wybuchowa powiedziałbym. Na Waszym miejscu skupiłbym się na jednym gatunku. Wszystkim i tak nie da się dogodzić.