29 Marzec 2024, 12:56:47

Autor Wątek: EnergySound.eu - Energetyczne brzmienie internetu !  (Przeczytany 4343 razy)

Tamo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
EnergySound.eu - Energetyczne brzmienie internetu !
« dnia: 22 Styczeń 2014, 23:22:33 »


EnergySound to radio, które obrało sobie za cel popularyzację muzyki klubowej, tanecznej. Na rynku istniejemy już od prawie półtora roku. Z każdym dniem, tygodniem i miesiącem staramy się dążyć do tego, aby stać się jeszcze lepszym. Konkurencja jest spora, a każdy stara się przekonać czymś "super, hiper, mega". Nasze radio to zgrana i utalentowana ekipa , która jest jak jedna wielka rodzina. Dzięki temu, że posiadamy licencję Zaiks możemy grać legalnie.
Nie oceniaj nas z góry sprawdź, przesłuchaj, a może zostaniesz na dłużej.

Cały czas prowadzimy nabór . Szukamy ludzi o odpowiednim poziomie kultury osobistej
Jesteśmy również otwarci na współpracę .

Użyteczne linki:

Strona główna radia > www.EnergySound.eu <
Pozdrowienia > www.EnergySound.eu/pozdrowienia <&#12288;
Czat Radiowy > www.EnergySound.eu/czat <
Link do odsłuchu > www.EnergySound.eu/energy <
Ramówka > www.Energysound.eu/ramowka <
Fan Page radia > www.EnergySound.eu/fanpage <
Forum radia > www.Energysound.eu/forum <
Link do odsłuchu nowego kanału Sound (tylko muzyka bez prezenterów) > www.EnergySound.eu/sound <

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: EnergySound.eu - Energetyczne brzmienie internetu !
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2014, 15:08:50 »
Cytuj
Z każdym dniem, tygodniem i miesiącem staramy się dążyć do tego, aby stać się jeszcze lepszym.
Boję się zapytać jak to wyglądało półtora roku temu.

Strona jak strona - znośna, szału nie ma. Obleśny XAT oczywiście obowiązkowo, oprócz tego widżety z zewnętrznego panelu. W odróżnieniu od innych przynajmniej kolory ustawiliście tak, by pasowały. Nie wygląda to aż tak tragicznie. Chociaż jakość treści nie powala, a nadmiar obrazków po prostu zlewa wszystko ze sobą.

Na antenie to jakieś jajca. I to chyba strusie. Wchodzi prezenter, zbija autopilota, wszystko zaczyna zacinać. No tak - prezenter wchodzi z inną jakością. Potem go serwer wyrzuca, sytuacja powtarza się parę razy. W końcu się udało. Muza pierdzi, jakby była odtwarzana z zardzewiałego gramofonu, który przeżył dwie wojny. Jak chwyta za mikrofon, to gada tak, że co słowo musi zrobić pauzę, żeby się nie udusić. Słuchać się nie da!

4/10

Sonix

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: EnergySound.eu - Energetyczne brzmienie internetu !
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Luty 2014, 18:41:26 »
Karolu nie znałem Cię z tej strony - strony krytyka ;D. Pamiętam Cię jeszcze za czasów, kiedy to walczyłem o darmowe autopiloty z waszego hostingu - nawet wygrałem konkurs graficzny u Was, to było coś.. po tygodniu z photoshopem :P. Wtedy wydawałeś się człowiekiem skorym do pomocy, czy to przy promocji radia czy też ogólniej pomocy społecznej.

Nie wiem, czy ktoś Cię mocno wkurzył, czy miałeś zły dzień komentując tę stację...

Po pierwsze od czego trzeba zacząć to to, że po jednym wejściu na stronę nie można oceniać całego projektu. To taka zasada na przyszłość dla Ciebie krytyku :P

Po drugie, radio EnergySound podnosi się po wielkiej stracie (~ współpracy z klubem Energy2000). Nie jest łatwo przywrócić dawnych prezenterów, ludzi którzy potrafili siedzieć godzinami na stacji - typowi fani oraz tych, którzy znudzeni "powrotem" odeszli od Nas. Nie jest również łatwo zapanować nad wspomnieniami...

Po trzecie - EKIPA i Ludzie. To chyba najważniejszy punkt, który powinien być wymieniony jako pierwszy. W swojej karierze jako prezenter radiowy (~ 2006) jeszcze NIGDY nie spotkałem się z tak miłą atmosferą na radiu, które nie należy do mnie.

... bo tak naprawdę nie liczy się muzyka, nie liczy się wygląd strony czy też to, ile zainwestowaliśmy z naszego portfela na tworzenie witryny - te rzeczy może mieć każdy. Najważniejsi są ludzie i ich charakter - tylko TO może zatrzymać słuchacza na dłużej niż jedna czy dwie audycje.
Owszem, rozpoczną się teraz dywagacje na temat tego, że "jak to, muzyka nie jest najważniejsza na radiu!" - a no tak to... zobaczcie sami, że jeśli jest ktoś, kogo lubicie za jego charakter, za sposób mówienia czy też prowadzenia audycji, to mało istotne jest to, czy gra on Disco Polo czy Hardcore.



Znam wiele stacji, których strona wręcz krzyczy: "CHODŹ DO NAS! DOŁĄCZ! SŁUCHAJ!" - ale co mi po takich radiach, skoro wymiana zdań z administratorem przebiega w sposób:

    -"Witam, napisałem do Państwa zgłoszenie, bardzo mnie Cieszy odpowiedź o zaakceptowaniu mojej osoby na radiu, jednakże nurtuje mnie jedno pytanie... kiedy otrzymam dane do nadawania? Czekam już drugi tydzień"
    -"Niebawem"

Czy Wy chcielibyście dołączyć do takiej stacji? Zapewne nie. Ja również sobie darowałem bo możecie mi wierzyć albo nie, ale jest taka stacja - i to jedna z większych...

Warto również dodać, że radio EnergySound posiada licencję ZAIKS oraz jest zarejestrowane jako Firma. Raczej nie każda stacja może pozwolić sobie na coś takiego, prawda?



Bądź co bądź dziękujemy za słowa krytyki, które mogą wskazać nam kierunek, który należy obrać w dalszej drodze. Każde słowo, każda rada jest dla nas bardzo cenna.

I tak na zakończenie... Karolu, rozumiem, że masz do przejrzenia wiele stron internetowych dziennie, ale warto poświęcać im troszkę więcej czasu, szczególnie tym, które na pierwszy rzut oka nie wydają się zwykłą stroną HTML...


Pozdrawiam i życzę sukcesów,
DJ Sonix
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2014, 18:50:07 wysłana przez Sonix »

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: EnergySound.eu - Energetyczne brzmienie internetu !
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Luty 2014, 20:06:52 »
Jeżeli ktoś się reklamuje, to musi być gotowy przyjąć też ostrą krytykę. Nie miałem złego dnia, po prostu wyraziłem swoją opinię. Atmosfera atmosferą, ale to co usłyszałem to nie była atmosfera, tylko parodia. Z mojego punktu widzenia albo za coś się bierzemy profesjonalnie, albo tego nie robimy.

Jeżeli prezenter nie potrafi wejść na antenę i ustawić poprawnie parametrów muzyki czy głośności, to moim zdaniem nie nadaje się do tego fachu. I jaka to by stacja nie była, to traci na wizerunku w takich momentach.

Moja ocena miała Wam tylko uwypuklić rzeczy nad którymi należy usiąść i się zastanowić, aby być jeszcze lepszym.