26 Kwiecień 2024, 09:32:54

Autor Wątek: RadioMeduza  (Przeczytany 6975 razy)

bast75

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
    • ImpulsFM
RadioMeduza
« dnia: 01 Marzec 2014, 11:43:21 »
Nowe radio w budowie
http://impulsfm.5v.pl/ [/b]
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2015, 22:54:54 wysłana przez bast75 »

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: RadioMeduza
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2014, 17:05:13 »
Zacznijmy od tego super fajnego czatu, który jest niedostępny, bo:
Cytuj
Brak dostępu! Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony.

Strona jakością nie powala, chociaż przynajmniej kolory w miarę dobrane. No ale tak czy siak wygląda to na gotowy szablon do PHP-Fusion. W treści nic specjalnego, masa reklam i żebraczek o darowizny.

Nie lepiej wymyślić coś co pozwoli na jako tako minimalne zyski zamiast żerować na słuchaczach? Ci zresztą i tak zbyt długo nie zabawią. Typowe radio dla nieznanych prezenterów i ich wiernych słuchaczy, którzy znikną wraz z prezenterami. Skrypty standardowo z panelu, chociaż tutaj plus za chęć jakiejkolwiek zmiany domyślnego wyglądu.

Audycji nie oceniam, bo gra autopilot od kilku prób. No ale co się dziwić - ramówka jest pusta.

Moja ocena: 3/10.

Jeśli myślicie na poważnie to sugeruję zmianę wszystkiego włącznie z ekipą, która będzie grała częściej niż rzadziej.

bast75

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
    • ImpulsFM
Odp: RadioMeduza
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Marzec 2014, 23:33:59 »
Jestem ciekaw jak bys to miał ty zrobic  wszystko sam bez zadnej pomocy wszystko co robiłem robie sam  i nikt mi nie pomoaga za to radio juz mam 3lata i mam to gdzies czy beda słuchac czy nie i tak mam paru ludzi gdy gram to zaprosze i mnie  słuchaja.Połowe radyjek na tym internecie to beznadzieja nawet  serera pozadnego nie maja i bez domeny same darmowe ja to przynajmniej mam płatny serwer i domene.A sa tacy co nie umia nic zrobic i zgapiaja od drugich 90% radyjek to sa takie same nawet kopie robia  ze by miec to samo co inne.

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: RadioMeduza
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Marzec 2014, 23:46:08 »
Jeżeli publikujesz taki wpis, to powinieneś liczyć się z oceną innych. Czasami lepszą, czasami gorszą. Powinieneś potraktować to jako konstruktywną krytykę. Napisałem Ci co fajnie poprawić, zaś Twoje zachowanie potwierdza tylko, że to stacja dla lokalnych znajomych, bez przyszłości biznesowej.

RixIT

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: RadioMeduza
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maj 2014, 12:56:00 »
Jestem ciekaw jak bys to miał ty zrobic  wszystko sam bez zadnej pomocy wszystko co robiłem robie sam  i nikt mi nie pomoaga za to radio juz mam 3lata i mam to gdzies czy beda słuchac czy nie i tak mam paru ludzi gdy gram to zaprosze i mnie  słuchaja.Połowe radyjek na tym internecie to beznadzieja nawet  serera pozadnego nie maja i bez domeny same darmowe ja to przynajmniej mam płatny serwer i domene.A sa tacy co nie umia nic zrobic i zgapiaja od drugich 90% radyjek to sa takie same nawet kopie robia  ze by miec to samo co inne.

Czytając takie posty nie wiem czy się śmiać czy płakać :)
Co do serwerów i domen....... Jeżeli chodzi o serwery shoutcast to faktycznie bywa z tym różnie. Czasem radio gra w takiej jakości że uszy więdną. A serwery www i domeny ?? Myślę że ważniejsze jest to jak wygląda strona i jakie informacje są na niej zawarte a nie jakość serwera.Źle zrobiona strona np przeładowana bajerami we Flash-u i tysiącem innych niepotrzebnych rzeczy nawet na dobrym serwerze będzie zamulać. Co do domen darmowych. Nie wszystkie są tak do końca darmowe!! A wykupienie domeny to ok 12 zł za domenę PL .Serwer od 15 zł/mc  Wiec czym się chwalisz :)
Liczy się domena np PL czy jakość/treść na stronie ??
Czy np RMF gdyby miało darmową domenę było by gorsze niż jest ??
Pozdrawiam.

I jeszcze coś :)
Czytając Twój post ....... nie dziwię się że nikt Tobie nie pomaga  ;D