28 Marzec 2024, 16:13:55

Autor Wątek: AirTime a 4stream.pl  (Przeczytany 4588 razy)

wald10

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Thrombals
AirTime a 4stream.pl
« dnia: 13 Kwiecień 2015, 20:12:49 »
Witam,

Zainstalowałem na VPS Airtime w najnowszej wersji. Działa dobrze. Nadaję strumień nr 1 na IceCast2. Chciałem rozpocząć nadawanie strumienia nr 2 na 4stream.pl.
Wybrałem : typ strumienia MP3, BitRate 128kbit/s, serwer : sc.4stream.pl, Port : mój, Typ usługi : SHOUTcast, Kanały : 2-Stereo, wpisałem hasło i niestety wciąż mam "Stan strumienia" jako "nieaktywny".

Co robię źle?
A przy okazji : w airtime jest pole "Login Administratora" - dla statystyk słuchalności. Co tam wpisać? "admin"?

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: AirTime a 4stream.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Kwiecień 2015, 22:25:50 »
Login administratora to admin. Czy AirTime wyświetla Ci jakiś komunikat odnośnie problemów z serwerem?

wald10

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Thrombals
Odp: AirTime a 4stream.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwiecień 2015, 10:37:41 »
AirTime nie wyświetla żadnych błędów. Zachowuje się tak jakby nadawał, jakby wszystko było w najlepszym porządku. Dzisiaj wieczorem sprawdzę jeszcze logi na serwerze i dam znać.
Ale rozumiem, że nie macie blokady na nadawanie z AirTime.

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: AirTime a 4stream.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwiecień 2015, 11:16:33 »
Nie jest blokowany, wręcz zachęcamy do korzystania z takich rozwiązań, jakbyś miał problem z analizą logów - daj znać.

wald10

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Thrombals
Odp: AirTime a 4stream.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Kwiecień 2015, 17:52:49 »
Już jest dobrze. Wszystko działa prawidłowo :-)

AirTime ma taki mankament, że po zmianie ustawień w strumieniach, należy uruchomić ponownie cały serwer (zapewne wystarczy tylko niektóre usługi, ale nie wiem które, więc lepiej od razu cały serwer). Sam AirTime, niestety, tego nie robi.

Dzięki.