18 Kwiecień 2024, 16:33:01

Autor Wątek: WSPÓŁPRACA Z UK RADIO FM  (Przeczytany 9346 razy)

UK FM

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
  • W RYTMIE HITÓW
    • Status GG
    • UK RADIO FM
WSPÓŁPRACA Z UK RADIO FM
« dnia: 23 Sierpień 2021, 22:34:58 »
A więc ..  chciałbym odświeżyć temat UK RADIO FM o którym można poczytać , Jak i również można zobaczyć  ciężki start e-stacji radiowej .

Radio wystartowało na koniec marca 2021r  jednak Jak mogliście dostrzec .. technicznie nie skończone wizualnie Jak i tematycznie .

Analizując w głowie plan  na radio ,  Jakie miało by to być radio ..  dla kogo to radio ? jaki gatunek muzyczny radia będzie priorytetem wyróżniającym to radio  ...

 https://ukradiofm.pl
Plan na radio jest "trudny" trudny dla tego że to radio powstaje z pasją ,  pomysł na radio narodził się z planem na dalszy rozwój ,  na działanie wieloletnie . Jednak jako okres próbny działania radia założyłem rok czasu od powstania Czyli do końca marca 2022r  Od początku zakładania stacji założyłem ze rok czasu to wystarczająco dużo czasu Na to aby radio dobrze się zaprezentowało ,  Aby radio pozyskało swoich stałych słuchaczy . I stało się stacją znaną i lubianą .

 

Przygoda wystartowania UK RADIO FM nie była najlepsza ..  przez to prezentacja radia  Jak i sma reklama nie wyszła najlepiej . w związku z tym Jako reklama e-stacji okazuje przed wczesna, I opóźniona technicznie!  Czy radio jest ostatecznie gotowe ? Odpowiadam TAK ! E-stacja UK RADIO FM Ostatecznie jest gotowa do budowania reklamy ,  Oraz zespołu radia .

 

Czym jest e-stacja ? Jest to radio "w chwili obecnej" nie komercyjne .. Jednak tutaj już są plany wobec radia na przyszłość Aby radyjko stało sie radiem komercyjnym . jednak o Tym później ..

Pracując nad technicznym I wizualnym dokończeniem tworzenia radia ,  tworzyłem dalsze plany Oraz założenia na radio .

UK RADIO Ostatecznie określa konkretne gatunki muzyczne które na pewno I najczęściej będą I są grane w Tym radiu -  EURO DISCO EURO DANCE ITALO DISCO DANCE 80s90s POP A co z DiscoPolo  ? Ten gatunek muzyczny będzie można usłyszeć w tym radio lecz jednak będzie to rzadkość !

 

To radio będzie  ..  przypominało vocalnie I muzycznie bardziej .. "imprezownie" Niż granie wolnych spokojnych kołysanek dla ukochanej ! Przykro Mi ,  po takiego typu gatunku muzyki można sięgnąć na rożne ogół dostępne portale muzyczne .  Co więc z komercją ? wspomnianą wyżej ...  Z założenia wg planów na stacje radiową .  Po większym rozwoju radia ..  będę starał się aby radio było legalnie z licencją która na pewno będzie ogólnodostępna dla słuchaczy .

 

kolejnym krokiem .. w przyszłości zakładam pozyskanie koncesji radiofonii Aby nadawać w eterze .  Co z prezenterami ?  .. kilka dni temu Otrzymałem zgłoszenia kandydatury na prezentera , Jednak osoba zaznaczyła ze chce puszczać Tylko swoje piosenki . na taką współpracę jestem zamknięty Gdyż zależy Mi aby prezenter na antenie był aktywnym I swoim doświadczeniem przyciągał I zatrzymywał słuchaczy/a . To by było na tyle  .. z CZĘŚCIOWO PRZEDSTAWIONEGO PROJEKTU NA STACJE RADIA .

Mam nadzieje ze temat jest Interesujący ..  i przyciągnie Twoja uwagę .  Liczę na współprace  , na co jestem otwartym