19 Maj 2022, 00:58:16

Autor Wątek: Radio PartySystem  (Przeczytany 1844 razy)

Luk@s

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Radio PartySystem
« dnia: 05 Czerwiec 2011, 22:27:43 »
Witamy !

Chcielibyśmy zaprezentować jak i zaprosić Was do słuchania nowo-powstałego radia internetowego !

Strona Radia: www.PartySystem.pl
Forum Radia: www.PartySystem.pl/forum
Link do słuchania Naszego Radia: http://partysystem.pl/play.m3uO NAS
 Radio powstało dnia 2 Maja 2011r. Od początku do końca będziemy starali się sprostać waszym oczekiwaniom i co najważniejsze zadowolić Was. Z czasem będziemy wzbogacali radio o różne formy rozrywki jak i konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Administratorzy mają zamiar włożyć w ten projekt całe swoje serce.
Radio prezentuje muzykę klubową, oraz Hity z całego świata, czyli to co jest na "topie" w dzisiejszych klubach w całej Polsce jak i za granicą.
 Na chwilę obecną posiadamy 3 kanały:
 - Kanał Główny (Miał być nazwany Kanałem TOP jednak oficjalnie zdecydowaliśmy się go nazwać poprostu Kanałem Głównym.)
 - Kanał House
 oraz Kanał Club.


DLACZEGO MY ?
 Otóż Nasze radio nie jest prowadzone przez "dziecinadę". Nie jest to radio "miesięczne", posiadamy szerokie plany co do radia. Strona radia jest "prosta" i przejrzysta przy czym posiada wszystkie funkcje jakie potrzebne są słuchaczowi. Nasza strona internetowa oparta jest o html/css/php/PSNews. Mamy nadzieję, że odwidzicie Nas czasami. Nasza ekipa obecnie nie jest zbyt wielka ale powoli uzupełniamy o nowych prezenterów (nie wszyscy jeszcze dodani).
Niektóre zakładki strony są również jeszcze w budowie więc prosimy o nie zwracanie na to uwagi, oraz o wyrozumiałość. Oficjalna data otwarcia Radia (EVENT) jeszcze nie jest znana ponieważ cały czas pracujemy nad stroną oraz poprawiamy błędy. Ale jak tylko będzie jakieś wielkie wydarzenie w Naszym Radiu to napewno poinformujemy Was o tym.
 
Gorąco zapraszamy do słuchania Naszego radia ! Nie zapomnijcie poinformować znajomych o naszym istnieniu w sieci !