19 Kwiecień 2024, 15:27:32

Autor Wątek: Zasponsoruje ciekawy pomysł.  (Przeczytany 5728 razy)

arielooo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Zasponsoruje ciekawy pomysł.
« dnia: 29 Luty 2012, 16:31:21 »
Witam !

Zasposoruje ciekawy pomysl na stacje radiowa. Piszcie o swoich pomysłach. Dodam ze szukam czegoś "świeżego" i troche oderwanego od utartej rzeczywistości.

Olek

  • Gość
Odp: Zasponsoruje ciekawy pomysł.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2012, 11:54:31 »
Witam Jestem Administratorem Małego Rozwijającego się radyjka [ FaniDisco ] mamy już kilku słuchaczy ok 25 i gramy muzykę disco polo , założyłem to radio z kolega ale uczymy się jeszcze i nie mamy jak go utrzymać... ;[ to nie jest duży wydatek ale zawsze coś . Nie Robimy tego Dla zysku tylko dla rozrywki i dlatego ze lubimy to robić to nasza pasja . Zapraszam na naszą stronę internetowa [ www.fanidisco.letnet.pl ] nie jest ona profesjonalna no ale na lepsza nas nie stać ;)

Pozdrawiam

Grubson

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Status GG
Odp: Zasponsoruje ciekawy pomysł.
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipiec 2012, 21:28:44 »
Witam

Od niedawana posiadam małe radyjko internetowe,jak do tej pory słuchało nas maksymalnie 9 osób.
Radio nazywa się "Radio NowaHuta" jednak planuję zmianę tej nazwy gdyż istnieje już takie (kiedy zaczynałem przygodę z radiem nie byłem tego świadomy) . Jak zapewne pan się domyśla jestem mieszkańcem Krakowskiej dzielnicy Nowej Huty. U nas w hucie jest wiele "amatorów" hip hopu dlatego też mam w planie promowanie ich za pośrednictwem mojego radia.

Jeśli mój pomysł pana zainteresował to proszę o kontakt e-mailowy.

Strona radia : www.radionowahuta.bnx.pl

Pozdrawiam :)

azylppw

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Jabber/AQQ
    • PPWnaANTENIE
Odp: Zasponsoruje ciekawy pomysł.
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Październik 2012, 23:03:00 »
Witam! Jestem w trakcie zakładania radia o temacie muzyki undergrand-owiej. Chcę aby ludzie usłyszeli o zespołach które są na poziomie zespołów mainstreamowych ale maja mało posłuchu! oraz chcę prowadzić audycje na każdy temat który ma w sobie coś ciekawego! Jestem człowiekiem który siedzi w muzyce od kilku lat nie tylko jako słuchacz ale także artysta oraz realizator nagrań więc wiedzę na temat sprzętu czy realizacji audycji mam w małym palcu. Jedynie trzeba nam pieniędzy na trochę sprzętu oraz koszty związane z serwerami lub ryczałtem ZAIKS. A to tego czego nie da się kupić za żadne pieniądze czyli - Pomysł, chęci, upartość.. Tego mamy pełno!

Zostawiam swoje gg: 374396