28 Marzec 2024, 23:46:34

Autor Wątek: IPLAY-RADIO.FM - POSZUKUJE HĘTNYCH  (Przeczytany 4049 razy)

UK FM

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
  • W RYTMIE HITÓW
    • Status GG
    • UK RADIO FM
IPLAY-RADIO.FM - POSZUKUJE HĘTNYCH
« dnia: 07 Czerwiec 2019, 22:22:45 »
Witamy serdecznie po wieloletniej nie aktywności .
Pragne bardzo serdecznie ,  Was przywitać ! . i spróbować zachęcić do nowej .. współpracy z naszym nowym projektem ! O tym za chwile .
Wczesniej ..  O tym co było ,  Radio Strefa Muzyki , w skrócie ,, RSM-FM" Działające krótko na przełomie .. 2015/2016r . próba reaktywacji projektu w roku 2018 okazała się nie udana !! ze względu na brak czasu .. I życie osobiste . Co o samym projekcie ? RSM-FM , Radio miało powstać ..  I rozwijać się z myślą nie tylko opartej o muzyce .. byle by coś grało !. staraliśmy sie ,  kłaść nacisk na przede wszystkim bieżące nowości  ,  pojawiające sie w naszym radio Jak i że ..  skróty , zapowiedzi muzycznej premier ki na stronie radia .  RADIO RSM-FM - Miało być Radiem , muzyczno Informacyjnym I rozrywkowym . 
Nie przewidywaliśmy  implementację wszelakich rodzajów czatów , Czy xatów . co znacznie Obniża rangę radia I traci na wartości poważnego projektu Radiowego.  na naszej stronie .. kontakt z Administracją Czy prezenterami .. miał odbywać sie..  na zasadzie ,  konsoli podczas prowadzonej audycji . bądź po za audycją Na specjalnie przypisany adres e-mail prezentera /Administracji radia . 

Tym czasem !  Od miesiąca marzec br ,  zacząłem  zastanawiać sie nad reaktywacją .. Odświeżeniem pomysłu pod nową nazwą radia I dodać kilka innych fajnych smaczków .. do projektu który juz stworzyłem A .. okazał się nie wypałem . więc. postanawiam stworzyć coś , co nie bedzie sie tylko nazywało ! Lecz coś.. co z czym biedzie mogło sie kojarzyć ? w ten sposób stworzyłem .. projekt radiowy - IPLAY RADIO.FM  http://www.iplay-radiofm.com.pl/.który będzie kontynuacją..  starszej siostry Radio Strefa Muzyki .

O samym projekcie ? IPLAY RADIO.FM  -  Pomysł o raz projekt RSM-FM..  w dalszym ciągu zostanie wykorzystany .. pod nową Odświeżoną nazwą Radio - IPLAY RADIO.FM-  Który skupiać będzie się.. głównie  na ,   Muzycznych nowościach ..  odgrywanych na audycjach .. Oraz gdy żaden prezenter nie będzie prowadził audycji .  Na samej stronie  ? będziemy mogli .. nie tylko posłuchać ? Ale i tylko więcej .. przeczytać O danej nowości , Artyscie/tce . W związku z tym ..  poszukuje osoby chętne ! poważnie traktujące wszelakie współprace .. do współpracy z z moim radiem .  To radio .. to nie pseudo radio gdzie możemy spotkać w internecie ..  Inne nazwy ,  jednak muzycznie zadne pseudo amatorskie radia nie wyrozniają sie niczym .  xaty- czaty- A i nawet mycznie..  grają jednakowo .  Na tym staram się ,  skupiać Aby ,  IPLAY RADIO.FM Wyróżniało sie..  muzycznie .. podejsciem do samego projektu Oraz wizytówką samego radia. bo to jest tutaj najważniejsze !! . 

 Z góry zaznaczam !  moja wypowiedzią ,  nie mam zamiaru Obrazić żadnego z właścicieli e-radia internetowego .
Jeżeli uwaznie zapoznałem sie .. z przedstawionym przeze mnie projektem ?  zapoznałeś sie z str www - http://www.iplay-radiofm.com.pl .  widzisz w Tym choć ziarenko nadziei..  napisz do mnie pomoc@iplay-radiofm.com.pl

Opis
IPLAY RADIO.FM to nowo powstała stacja radiowa Radia Internetowego z Wielkimi planami na przyszłość i dalszy rozwój stacji radiowej Wcześniej - Weest Fm ,

Przede wszystkim kładziemy mocny nacisk na muzykę międzynarodową  ... Jaką muzykę radio IPLAY RADIO.FM wam proponuję ? Głównie kierujemy się muzyką Dance międzynarodową, I ciekawostki wydarzeń I świata muzyki .

Disco-Polo ? u nas to będzie rzadkość Gdyż na rynku stacji radiowych jest już spora konkurencja grająca Ten gatunek muzyczny .  Nasz Autopilot został bardzo profesjonalnie skonfigurowany Tak aby dla każdego w naszym radio coś się znalazło ,.. min Autopilot gra czasowe audycję w nocy muzyka Trance , pod wieczorek z muzyką Disco polo choć w naszym radio to rzadkość , za dnia Full muzyki Dance :]
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2019, 22:38:12 wysłana przez RSM-FM »