26 Styczeń 2022, 12:22:34

Autor Wątek: HitSound-FM  (Przeczytany 2273 razy)

Highlander

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
HitSound-FM
« dnia: 09 Październik 2010, 14:39:47 »
"Świat się zmienia,od milionów tysięcy lat,rozwija się przystosowując się do nowych warunków. Nadeszło Nowe Millenium,Wielu wierzyło,że to już koniec Naszego rozwoju,że osiągnęliśmy szczyt Naszych możliwości,lecz natury nie da się zwyciężyć,ewolucji nie da się zatrzymać. Raz rozpoczęta,trwa nieprzerwanie w dążeniu do doskonałości."

Historia powstania
HitSound-Fm powstało we wrześniu 2010 roku z myślą, o społeczeństwie w różnym przedziale wiekowym.Pomysł na te przedsięwzięcie znam tylko ja i mój Wspólnik.Nazwa Radia powstała,zupełnie przypadkowo,która została wyrwana z kontekstu.Jako Radio,chcemy zapewnić Państwu przeogromne wrażenia,jakich możecie doznać słuchając Nas.
Uważamy,że ten portal rozwinie się w zaskakującym tempie.Jesteśmy dobrej myśli,iż staniemy się Radiem,który umili Państwu czas jako Słuchaczom. Wiemy,że radia internetowe stały się przez te ostatnie lata bardzo popularne. Mamy nadzieję,że jako Centrum Rozrywki będziemy ostoją,dla ludzkości i dostarczymy maksymalnej rozrywki. Zapewniamy,że z Naszej strony jako Właścicieli damy z siebie wszystko "to możemy obiecać". Wiemy także,że historia jest bardzo krótka i chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów o Nas,lecz proszę zrozumieć,że jesteśmy dopiero początkującym portalem.Serdecznie Dziękujęmy za przeczytanie  Naszej krótkiej prezentacji.


Poszukujemy Prezenterów/Prezenterki do prowadzenia audycji na Naszym radiu. Tematyka zależy już od Was. Najchętniej także,jeśli byście posiadali mikrofon,który wzbogaci Waszą audycję poprzez słuchanie Waszego  przyjemnego dla ucha głosu :)


Warunki przystąpienia do Naszej Załogi:
- Znajomość regulaminu
- Minimum 16 lat
- Komunikatywność w nawiązywaniu znajomości oraz w rozmowach ze słuchaczem ( jeśli będzie taka sytuacja)
- Znajomość podstaw do prowadzenia audycji (np. jak połączyć się z serwerem shoutcast itd.)


Na obecną chwilę takie są Nasze warunki "umowy"

Zapraszamy Serdecznie do składania podań poprzez:
e-mail : hitsound-fm@gmail.com lub arek0097@gmail.com
Komunikator Gadu Gadu : 5776123

adres portalu: www.hitsound-fm.org

Możecie również poprzez wysłanie do Nas PW lub poprzez dodanie komentarza .Zmiana: Nie piszemy calych postow pogrubieniem!
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2010, 15:00:20 wysłana przez thc_flow »