31 Marzec 2020, 08:57:27

Autor Wątek: eSport-Stacja.pl  (Przeczytany 1629 razy)

otlet

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
    • eSport-Stacja.pl
eSport-Stacja.pl
« dnia: 02 Grudzień 2014, 19:47:00 »
eSport-Stacja.pl jest to radio internetowe związane z cyfrowym sportem.

Na radiu puszczamy muzykę klubową, żywą, ale również są eventy z innymi gatunkami :)


ZAPRASZAM SERDECZNIE!
http://esport-stacja.pl

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1784
Odp: eSport-Stacja.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2014, 12:30:23 »
Ponieważ dodajesz wpis do działu Twoja e-stacja, to pozwolę ją sobie ocenić. I to nie będzie pozytywna opinia, bo stworzyłeś coś co trudno nazwać jakimkolwiek radiem.

Po pierwsze strona, która wygląda jak śmietnik, zero jakiegoś instynktu estetyki, różne czcionki, różne rozmiary, brak porządku. Treść na stronie o zerowej wartości merytorycznej. Wiadomości na poziomie wypowiedzi czterolatka. Logo wykonane w Paincie? Kompletnie z innymi kolorami, niezwiązanymi z witryną. No i ta licencja:
Cytuj
Radio prezentuje na antenie utwory o obniżonej jakości dźwiękowej w celu popularyzacji ich autorstwa oraz zachęcenia słuchaczy do zakupu oryginalnego nośnika CD z muzyką prezentowanych wykonawców co jest zgodne z ustawą o prawie autorskim z dnia 1 sierpnia 2000 roku.
Nasze radio emituje muzykę, w celu sprawienia przyjemności słuchaczom. Nie rozpowszechniamy muzyki dla celów komercyjnych. Nie pobieramy żadnych wynagrodzeń z racji działalności radia.
Ustawa o prawie autorskim nie ma żadnej nowelizacji z 2000 roku. A jej pierwotna forma zabrania jakiegokolwiek użytku utworu do celów publicznych bez zgody twórców (nie ważne, że jest to użytek niekomercyjny). Odtwarzając muzykę w swojej stacji łamiesz prawo i grozi Ci za to do 2 lat pozbawienia wolności.

Ocena: 1/10. Proponuję najpierw zabrać się za naukę, a dopiero potem za pracę twórczą.

I na koniec - W RADIU, nie "na radiu". Tutaj masz przykład "na radiu":
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2014, 12:35:06 wysłana przez Karol »