28 Marzec 2024, 11:34:58

Autor Wątek: Czy da się jeszcze założyć serwer?  (Przeczytany 5081 razy)

Behoston

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Czy da się jeszcze założyć serwer?
« dnia: 26 Sierpień 2013, 00:11:20 »
Cześć.  Na wstępie sorry za formatowanie i błędy ale piszę z tel na pełnej wersji strony. Czy da się jeszcze założyć serwer nawet za opłata.. Jak tak to gdzie bo ja nie widze tej opcji.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2013, 09:25:51 wysłana przez Karol »

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Czy da się jeszcze założyć serwer?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień 2013, 09:26:32 »
Obecnie chwilowo wstrzymana jest dystrybucja nowych serwerów, ponieważ przebudowujemy system. Potrwa to jeszcze kilka dni.

Miazga

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Czy da się jeszcze założyć serwer?
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Październik 2013, 01:01:40 »
Nadal obowiązuje kasowanie serwerów po x nieaktywności?
To troche lipa bo jak już wysyłam tego sms-a za piątala to moglby chociaz z tydzien sie trzymac... nie chce zeby mi zniknal serwer ot tak...

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Czy da się jeszcze założyć serwer?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Październik 2013, 09:25:03 »
Tydzień wytrzyma. Serwery są usuwane po 7 dniach braku aktywności.

Zresztą wystarczy raz na tych 7 dni nadawać przez 5 minut i ten czas się przesuwa.

azb

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Czy da się jeszcze założyć serwer?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Październik 2013, 12:11:17 »
Tydzień wytrzyma. Serwery są usuwane po 7 dniach braku aktywności.
[ciach]

Tiaaa... łyżka nieistnieje
Tutaj jest, że po 7, w panelu jest po 5 ... a mi przestał działać po 3 ... istny Matrix

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Czy da się jeszcze założyć serwer?
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Październik 2013, 12:18:56 »
Zarówno panel jak i regulamin mówią o 5 dniach, ja podaję Ci faktyczny czas po jakim serwery są usuwane.

Niektórzy użytkownicy nadają raz w tygodniu, dlatego dla ich wygody wydłużyliśmy nieoficjalnie ten czas.

Jeśli Twój serwer zniknął po trzech dniach, to na 99% podałeś niepoprawny adres e-mail podczas rejestracji (regulamin wymaga od Ciebie podania prawdziwego) lub nie kliknąłeś w link aktywacyjny.

Ten 1% może wskazywać na błąd w systemie archiwizacyjnym. W całej naszej historii zdarzył się tylko jeden serwer, który został niesłusznie usunięty. Na samym początku, kiedy system był jeszcze testowany.
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2013, 12:21:38 wysłana przez Karol »

azb

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Czy da się jeszcze założyć serwer?
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Październik 2013, 12:35:03 »
[ciach]
Jeśli Twój serwer zniknął po trzech dniach, to na 99% podałeś niepoprawny adres e-mail podczas rejestracji (regulamin wymaga od Ciebie podania prawdziwego) lub nie kliknąłeś w link aktywacyjny.
[ciach]

Mail był dobry, miałem 2 serwery do testów na różne programy zostawiłem jeden, którego zapewne tj napisałeś - nieaktywowałem. Przepraszam za zamęt.