28 Kwiecień 2024, 17:45:11

Autor Wątek: Pioneer DDJ-SB  (Przeczytany 3914 razy)

danvanbaster1

  • Gość
Pioneer DDJ-SB
« dnia: 18 Maj 2014, 21:17:32 »
Witam chcę w nie długim czasie wejść w posiadanie tego właśnie kontrolera Pioneer DDJ-SB cena jego to 985zl. Teraz moje pytanie jest takie posiada go ktoś czy miał ktoś styczność z nim, oraz co o nim sądzicie ?

endzio

  • Gość
Re: Pioneer DDJ-SB
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:32 »
pioneer DDJ-SB do Nowego Kontroler jest dla poczatkujących dj-ow, dzieki któremu Moga oni doskonalić SWOJĄ technikę ZA Pomocą Sprzętu w wykonaniu PRO dobry sprzęt na początek :)  cena z górnej półki

ViDaL

  • Gość
Re: Pioneer DDJ-SB
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:32 »
Kontroler jak kontroler. Wszystkie mają podobne wyposażenie. Lecz miałem okazję obsługiwać tego Pionka i muszę powiedzieć że jest wykonany bardzo dobrze, sprawiał wrażenie bardzo wytrzymałego. Trochę większe jogi niż w mixtracku co pomaga w miksowaniu :) No i serato Dj też fajna sprawa. Ogólnie sprzęt wydaje mi się oki.

danvanbaster1

  • Gość
Re: Pioneer DDJ-SB
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:32 »
Czyli powiadacie ze opłaca sie kupic ? Zeby2 A jak to  jest z pokrętłem GAIN ? bo z tego co wyczytałem ogólnie brak jest jego w tym kontrolerze. Czyy program sam dopasowuje głośność nuty ?

toxislucha

  • Gość
Re: Pioneer DDJ-SB
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:32 »
Czyy program sam dopasowuje głośność nuty ?  Jestem tak samo Ciekawy szkoda ze nikt nie odpowiada kiedy ktoś potrzebuje pomocy:(

Karol

  • Gość
Re: Pioneer DDJ-SB
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:32 »
To nie program tylko kontroler