18 Kwiecień 2024, 17:18:51

Autor Wątek: Nagrywanie Audycji  (Przeczytany 7094 razy)

TomiiOfficial1

  • Gość
Nagrywanie Audycji
« dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
Pomocy ! Otóz mam problem sciągnąłem sobie Screamer Radio zeby nagrywac audycje ale ten program porozdzielał mi całą audycje na kawałki jak mam to zrobic zeby nierozdzielał a zeby nagrywał całosć

djmajek

  • Gość
Re: Nagrywanie Audycji
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
a program Audacity ?  przestawic na mix i leci

TomiiOfficial1

  • Gość
Re: Nagrywanie Audycji
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
a jak to przestawic w audacity na mix wytłumacz bo ciemny jestem w tym

djmajek

  • Gość
Re: Nagrywanie Audycji
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
593344 napisz kolo 16

brt

  • Gość
Re: Nagrywanie Audycji
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
Witaj

Bardzo prosty sposób klikasz ustawienia>preferencje>recording i w sekcji maximum buffer size wpisujesz 1755647.

w File pattern usuwasz wszystko

Teraz wróć do zakładki general i zaznacz tylko 3 opcje resztę odznacz. Zaznaczamy
Peakmeter - enabled,
Mainwindow - Allways show tray icon,
Startup - check for new version

Klikasz ok i nagrywasz a pliki zapisuje numerycznie 1, 2, 3, 4,

BaarT

  • Gość
Re: Nagrywanie Audycji
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
Audacity polecam :)

Ustawiasz nagrywanie na Mix Stereo (What You Hear) i poszło :).

TomiiOfficial1

  • Gość
Re: Nagrywanie Audycji
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
a jeszcze jakies inne programy polecacie oprócz AudaCity ?

szymos

  • Gość
Re: Nagrywanie Audycji
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
Screamer Radio jeden z dobrych . http://www.youtube.com/watch?v=NGTJEhX10YI jest jeszcze  Audio Hijack Pro fajny, prosty i działa. Niestety płatny. Jest dużo programów do tego typu działań.

TomiiOfficial1

  • Gość
Re: Nagrywanie Audycji
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
szymos pomóz mi przy scream radio odezwij sie na gg 37560145 bo on mi rozdziela całą audycje na czesci jak byś mógł

szymos

  • Gość
Re: Nagrywanie Audycji
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Maj 2014, 21:17:56 »
sciągnij to http://www.dobreprogramy.pl/TapinRadio,P...31384.html tez jest dobry :) http://wstaw.org/m/2010/10/23/2010-10-23_224418.jpg                                                                                                                TapinRadio to bezpłatny program przeznaczony do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata.

Aplikacja posiada prosty i czytelny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy wiele interesujących funkcji do zarządzania i nagrywania różnych strumieni stacji internetowych. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty obsługiwane przez radia: WMA, AAC+, VORBIS, OGG czy MP3.

TapinRadio wyróżnia się na tle konkurencyjnych aplikacji ogromną bazą zawierającą przeszło 20 tysięcy różnych stacji radiowych z całego świata, w tym również i z Polski. Wśród nich otrzymamy dostęp do RMF FM, Radio ZET, Radio Eska czy Megastacja. Strumienie radiowe można wyszukiwać na wiele różnych sposobów. Korzystając z gotowej listy podzielonej na kontynenty, kraje i gatunki lub wpisując w odpowiednim polu nazwę poszukiwanej rozgłośni radiowej.

Program pozwala tworzyć listę ulubionych stacji radiowych, którą można w prosty sposób modyfikować. Oprócz tego wspiera skróty klawiszowe oraz umożliwia ręczne dodawanie różnych strumieni, kopiując do aplikacji odpowiedni adres URL. Podczas odtwarzania dowolnego strumienia wyświetlają się istotne informacje o stacji radiowej, z których odczytamy jakość sygnału oraz pełny tytuł aktualnie słuchanego utworu muzycznego. TapinRadio of