29 Marzec 2024, 15:56:42

Autor Wątek: Wywiad z Radkiem Liszewskim z zespołu WEEKEND  (Przeczytany 6183 razy)

radiorsr

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Radio Red Star - Twoje miejsce i czas
Wywiad z Radkiem Liszewskim z zespołu WEEKEND
« dnia: 06 Styczeń 2013, 05:27:49 »
Wywiad z Radkiem Liszewskim z zespołu WEEKEND przeprowadzili redaktorzy radia Red Star www.radiorsr.com Mariusz Szponar Dj Larson oraz Maciej Różycki Dj Sweet podczas sobotniego koncertu transmitowanego ze Stacji Muzycznej Rampa w Goleniowie.

Na szczególną uwagę zasługuje mistrz drugiego planu Przemysław Sered Dj Peyoo, który praktyki odbywał podczas kręcenia teledysku do Smells Like Teen Spirit zespołu Nirvana

Przy realizacji dziękujemy firmie 5sec.pl
https://www.facebook.com/5secpl

Pozdrawiamy
Radio Red Star
www.radiorsr.com

Radio Red Star - Twoje misjce i czas
www.radiorsr.com

Karol

  • Administrator
  • Mistrz radiofonii
  • *****
  • Wiadomości: 1785
Odp: Wywiad z Radkiem Liszewskim z zespołu WEEKEND
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Styczeń 2013, 10:49:24 »
Łał! Pomysł z wywiadem może i stary, ale myślę, że czas na realizację lepszy być nie mógł, akurat jak cała polska zafascynowana jest weekendem. Do tego wykonanie prawie, że idealne.

W kwestii technicznej: jak wcinacie mu się w zdanie, to mikrofon pod swoje usta, bo w niektórych momentach jest tak, że w pytania trzeba się wsłuchać.

Ale do promocji to głowy nie macie. Chciałem pomóc Wam, wstawiłem na wykop, ale strona ani opisów dla artykułów nie ma w metadanych, ani w znaczniku title. Wszystko musiałem ręcznie kopiować. To nie pomaga, warto to polepszyć. :)

Ponadto film mogliście umieścić na Waszym serwerze, a jak nie dysponujecie takimi możliwościami, to chociaż na filmie otagować i polinkować do samej stacji. Bo w opisy filmów nie wszyscy patrzą.

Zaciekawiło mnie jeszcze jedno, styczniowy utwór Moje miasto nigdy nie śpi <-> Moje miasto budzi się, czyżby się wzorowali? :D
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń 2013, 10:52:36 wysłana przez karol »

radiorsr

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Radio Red Star - Twoje miejsce i czas
Odp: Wywiad z Radkiem Liszewskim z zespołu WEEKEND
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Styczeń 2013, 11:56:17 »
Dzięki za opinie, ale cała transmisja oraz wywiad na wielkim spontanie, stąd pewne niedociągnięcia :)

Pozdr
Radio Red Star - Twoje misjce i czas
www.radiorsr.com

djbaart97

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Status GG
    • SoundCloud
Odp: Wywiad z Radkiem Liszewskim z zespołu WEEKEND
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2013, 16:02:24 »
Super wywiad, i to z aktualnie tak popularnym wokalistą. Wielki szacun!

TheMrGodleś

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Wywiad z Radkiem Liszewskim z zespołu WEEKEND
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2013, 20:53:24 »
Naprawdę wywiad na wysokim poziomie :)