24 Październik 2019, 03:34:52

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Oficjalny dział 4stream.pl / Brak odtwarzacza na stronie serwera
« Ostatnia wiadomość wysłana przez elektronik dnia 25 Lipiec 2019, 00:20:50 »
RadioMelodii RM HiFi miałem problem z odbiorem mojego programu przez słuchaczy . było brak odtwarzacza na stronie serwera . program Windows 10 , po wpisaniu linku do odbioru strumienia . niema odtwarzacza w Mozili itp.
a na programie Internet Explorer odtwarzacz jest . i na urządzeniach mobilnych P/S lepszego rozwiazania nieznam
komputery to nie moja specjalizacja
2
Poszukuję chętnych / IPLAY-RADIO.FM - POSZUKUJE HĘTNYCH
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RSM-FM dnia 07 Czerwiec 2019, 22:22:45 »
Witamy serdecznie po wieloletniej nie aktywności .
Pragne bardzo serdecznie ,  Was przywitać ! . i spróbować zachęcić do nowej .. współpracy z naszym nowym projektem ! O tym za chwile .
Wczesniej ..  O tym co było ,  Radio Strefa Muzyki , w skrócie ,, RSM-FM" Działające krótko na przełomie .. 2015/2016r . próba reaktywacji projektu w roku 2018 okazała się nie udana !! ze względu na brak czasu .. I życie osobiste . Co o samym projekcie ? RSM-FM , Radio miało powstać ..  I rozwijać się z myślą nie tylko opartej o muzyce .. byle by coś grało !. staraliśmy sie ,  kłaść nacisk na przede wszystkim bieżące nowości  ,  pojawiające sie w naszym radio Jak i że ..  skróty , zapowiedzi muzycznej premier ki na stronie radia .  RADIO RSM-FM - Miało być Radiem , muzyczno Informacyjnym I rozrywkowym . 
Nie przewidywaliśmy  implementację wszelakich rodzajów czatów , Czy xatów . co znacznie Obniża rangę radia I traci na wartości poważnego projektu Radiowego.  na naszej stronie .. kontakt z Administracją Czy prezenterami .. miał odbywać sie..  na zasadzie ,  konsoli podczas prowadzonej audycji . bądź po za audycją Na specjalnie przypisany adres e-mail prezentera /Administracji radia . 

Tym czasem !  Od miesiąca marzec br ,  zacząłem  zastanawiać sie nad reaktywacją .. Odświeżeniem pomysłu pod nową nazwą radia I dodać kilka innych fajnych smaczków .. do projektu który juz stworzyłem A .. okazał się nie wypałem . więc. postanawiam stworzyć coś , co nie bedzie sie tylko nazywało ! Lecz coś.. co z czym biedzie mogło sie kojarzyć ? w ten sposób stworzyłem .. projekt radiowy - IPLAY RADIO.FM  http://www.iplay-radiofm.com.pl/.który będzie kontynuacją..  starszej siostry Radio Strefa Muzyki .

O samym projekcie ? IPLAY RADIO.FM  -  Pomysł o raz projekt RSM-FM..  w dalszym ciągu zostanie wykorzystany .. pod nową Odświeżoną nazwą Radio - IPLAY RADIO.FM-  Który skupiać będzie się.. głównie  na ,   Muzycznych nowościach ..  odgrywanych na audycjach .. Oraz gdy żaden prezenter nie będzie prowadził audycji .  Na samej stronie  ? będziemy mogli .. nie tylko posłuchać ? Ale i tylko więcej .. przeczytać O danej nowości , Artyscie/tce . W związku z tym ..  poszukuje osoby chętne ! poważnie traktujące wszelakie współprace .. do współpracy z z moim radiem .  To radio .. to nie pseudo radio gdzie możemy spotkać w internecie ..  Inne nazwy ,  jednak muzycznie zadne pseudo amatorskie radia nie wyrozniają sie niczym .  xaty- czaty- A i nawet mycznie..  grają jednakowo .  Na tym staram się ,  skupiać Aby ,  IPLAY RADIO.FM Wyróżniało sie..  muzycznie .. podejsciem do samego projektu Oraz wizytówką samego radia. bo to jest tutaj najważniejsze !! . 

 Z góry zaznaczam !  moja wypowiedzią ,  nie mam zamiaru Obrazić żadnego z właścicieli e-radia internetowego .
Jeżeli uwaznie zapoznałem sie .. z przedstawionym przeze mnie projektem ?  zapoznałeś sie z str www - http://www.iplay-radiofm.com.pl .  widzisz w Tym choć ziarenko nadziei..  napisz do mnie pomoc@iplay-radiofm.com.pl

Opis
IPLAY RADIO.FM to nowo powstała stacja radiowa Radia Internetowego z Wielkimi planami na przyszłość i dalszy rozwój stacji radiowej Wcześniej - Weest Fm ,

Przede wszystkim kładziemy mocny nacisk na muzykę międzynarodową  ... Jaką muzykę radio IPLAY RADIO.FM wam proponuję ? Głównie kierujemy się muzyką Dance międzynarodową, I ciekawostki wydarzeń I świata muzyki .

Disco-Polo ? u nas to będzie rzadkość Gdyż na rynku stacji radiowych jest już spora konkurencja grająca Ten gatunek muzyczny .  Nasz Autopilot został bardzo profesjonalnie skonfigurowany Tak aby dla każdego w naszym radio coś się znalazło ,.. min Autopilot gra czasowe audycję w nocy muzyka Trance , pod wieczorek z muzyką Disco polo choć w naszym radio to rzadkość , za dnia Full muzyki Dance :]
3
Poszukuję chętnych / Rekrutacja Radio Clubbers
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Coste dnia 17 Maj 2019, 17:12:38 »


Radio Clubbers poszukuje kreatywnych ludzi z doświadczeniem.

Prezenterzy/Prezenterki ubiegający/ubiegające się o współpracę z nami powinni spełniać następujące kryteria rekrutacyjne:

Wymagamy:

● ukończonego 18-ego roku życia,
● nienagannej dykcji, poprawnej polszczyzny i umiejętności płynnego czytania ,
● ciepłego i miłego dla ucha głosu,
● wysokiej kultury osobistej,
● wiedzy dotyczącej transmisji muzyki i nadawania sygnału w technologii SHOUTcast,
● ambitnych i interesujących pomysłów na prowadzenie autorskich audycji,
● samodzielności w rozwiązaniu problemów oraz umiejętności pracy w zespole,
● stałego dostępu do Internetu,
● dobrego mikrofonu, ponieważ głos musi być dobrze słyszalny dla słuchaczy,
● karty muzycznej integralnej z oprogramowaniem systemowym,
● co najmniej 8 godzin wolnego czasu miesięcznie.


Nie czekaj ! Zostań prezenterem już teraz....
https://radioclubbers.pl/praca/


4
Twoja e-stacja / Radio Clubbers - Najlepsza klubowa muzyka w sieci !
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Coste dnia 17 Maj 2019, 17:05:19 »


Radio Clubbers powstało w kwietniu 2015 roku i bardzo szybko zyskało popularność wśród społeczności radiowej oraz klubowej.

Jesteśmy społecznością skupioną wokół muzyki.  Radio Clubbers to pasja, kontakty, wiedza muzyczna, doświadczenie dj’ów oraz prezenterów aktywnych zawodowo.

Po długiej nieobecności i wielu zmianach powracamy, aby znów zaoferować Wam, słuchaczom nową dawkę muzyki klubowej w najlepszym wydaniu !

Nowa szata graficzna, doświadczeni prezenterzy i dj'e oraz nowy wymiar muzyki klubowej. Wszystko to z myślą o naszych słuchaczach.

 

Oferujemy Wam:

●  muzykę: możesz cieszyć się nią 24h na naszych falach online,

●  kontakty: dzięki naszej stacji, poznasz ciekawych ludzi i nawiążesz nowe znajomości oraz kontakty,

●  praca: staż, który pozwoli Ci rozwijać swoją karierę zawodową, pomoże poszerzyć spectrum swoich muzycznych możliwości,

●  wiedza: budowanie nowych doświadczeń i informacji muzycznych oraz obecnych trendów muzycznych.

 

Daj się porwać muzyce !

Wejdź na: www.RadioClubbers.pl

5
Poszukuję chętnych / RadioMelodii RM HiFi poszukuje serwera na audycje ( retransmisje )
« Ostatnia wiadomość wysłana przez elektronik dnia 13 Kwiecień 2019, 22:55:44 »
RM HiFi Czy ktoś ma cheć udostepnic swój serwer na 1-4 godziny programu w piątek , sobota , niedziela  od 20;00 do 24;00  zasady do uzgodnienia pelna kultura , profesjonalny program radiowy .
6
Forum ShoutCast / Odp: Problem ze statystykami Radia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Karol dnia 16 Grudzień 2018, 20:47:01 »
ShoutCast nie posiada pola na nazwę prezentera, więc gdzie ją wpisujesz?
7
Forum ShoutCast / Brak możliwości wysłania smsa i założenie serwera
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mattplominsky dnia 11 Grudzień 2018, 15:28:22 »
Witam Serdecznie

Mam problem odnośnie założenia serwera. Podczas wysyłania sms-a pokazuje mi błąd wysłania sms-a. Nie mam pojęcia czy to może być problem po stronie strony 4stream.pl czy inny. Nie posiadam żadnych blokad premium , konto posiadam doładowane. Proszę o pomoc.
8
Poszukuję chętnych / RSM.FM -RADIO STREFA MUZYKI-- Odbudowa , Kontynuacja projectu .
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RSM-FM dnia 10 Grudzień 2018, 19:32:03 »
Witam serdecznie !! .
Po  niespełna, 3 latach przerwy . powracamy .. z kontynuacją projektu RadioStrefaMuzyki -RSM.FM

Nasze pomysły .. wstępne założenia project radio RSM.FM widnieją już na obecnym forum . Jednak że .. tutaj . stawiamy na pełen profesjonalizm , i visage RADIA .

W CHWILI OBECNEJ ! jesteśmy na etapie ,  ponownego stawiania strony www . która działać będzie na hostingu LINUX.COM . Obecnie ,  sama strona działa !! na adresie tzw zastępczym do czasu ukończenia prac !! na domenie głównej Adresu www radia .  samo radio ,  wg naszych planów ? nie będzie tylko radiem .  z naszego założenia,  dla urozmaicenia ?  miło spedzanego czasu dla słuchacza..  który ,  lubi słuchać . Ale i Też oglądać ? przewidzieliśmy .. pewien fajny pomysł który bedzie Idealnym połączeniem tegoż projektu  .

Samego pomysłu zdradzać tutaj nie zamierzam !! ze względu ,  na osoby które lubią .. podkrada c komuś coś..  :-)) sam pomysł prześwietliłem I czegoś takiego ..  jeszcze nie ma !!

w związku z Tym ?    Poszukuje rzetelne osoby znające sie na ,  tworzeniu skryptów  np własny player na stronę . gdyż zakładam ,  odrzucanie korzystania z darmowych playerów co znacznie obniżać będzie range radia .  Poszukuje osoby ,  które znają sie na grafice  - tworzenie extra logo znacznie podwyższającą range Radia i sam VISAGE .  INFORMUJE !! REKRUTACJA NIE MA NA CELU ?  RZADAĆ ,  ALBO DOMAGAĆ SIE JAKIEGO KOLWIEK WKŁADU FINANSOWEGO  OD GRAFIKA, MODERATORA,  ITD. 

Wszelkie koszty .. wkłądu finansowego ponosi I odpowiedzialne za to jest - RSM.FM - RadioStrefaMyuzyki.

Osoby chętne.. pomóc w projekcie  ,  A wcześniej ..  uzyskać więcej szczegółów pomysłu ?  których tutaj nie zdradze !! prosze O zgłaszanie sie pod tym czasowy adres e-mail rekrutacja@rsmfmpl.vot.pl

Osoby chętne !! pomóc ?
9
Forum ShoutCast / Problem ze statystykami Radia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rafkos7732 dnia 01 Grudzień 2018, 12:17:53 »
Witam serdecznie,
Drodzy forumowicze mam taki problem ze statystykami radia chodzi mi tutaj o nazwę audycji i prezentera która wyświetlana na stronie radiowej .

Otóż Gdy prezenter wchodzi na audycje nie aktualizuje sie na serwerze Shoutcast 2 nazwa audycji i nazwa prezentera tylko cały czas pobiera informacje z Autopilota (liquidsoap) z tego co się dowiedziałem ponoć można to zmienić poprzez modyfikacje samego liquidsoap.

Taką modyfikacje ma firma SLOTEX.PL lecz ja nie lubię być ograniczony miejscem na dysku oraz liczbą serwerów radiowych .

Zwracam się do was z takim zapytaniem czy ktoś z was mógłby mi pomóc rozwiązać ten problem nawet odpłatnie??
10
Powitalnia / Odp: Witam!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oreste dnia 14 Listopad 2018, 12:38:45 »
Cześć!
Strony: [1] 2 3 ... 10